10. ročník Krkonošského poháru

23. 4. 2014

10. ročník Krkonošského  poháru

V neděli 20.4.2014 se uskutečnil ve Vrchlabí již 10. ročník závodu ve sportovní gymnastice chlapců. Zúčastnilo se ho 28 chlapců ze 4 oddílů (Vršovice Praha, Dynamo Doksy, Gymnastika Liberec a Spartak Vrchlabí). Největší zastoupení měl oddíl Gymnastika Liberec – 12 chlapců. Kulisu závodu vytvořili převážně rodiče a něco málo příznivců tohoto sportu.
Kategorii začátečníků vyhrál Barták Adam, Sokol Vršovice před Wolmanem Ondrou z Gymnastiky Liberec a Hourou Davidem ze Sokola Vršovice. Další umístění Libereckých: Drbohlav Štěpán 4., Mindl Marek 7., Jeřábek Lukáš 8., Patřičný Roderik 9., Bitman Matěj 12.
Trenéři Bitmanová – Pietschmann.
Nejmladší žáky vyhrál Zítko Adam Sokol Vršovice, druhý byl Drbohlav Mikuláš Gymnastika Liberec a třetí Šíma František Gymnastika Liberec. Ostatní z Liberce: Penz Patrik 5., Křelina Pavel 6., Bitman Adam 8. Trenéři Kučera a Šrámek.
Mladší žáci: 1. Místo Jedlička Marian Spartak Vrchlabí, 2.místo Zajiček Adam Gymnastika Liberec, 3.místo Skokan Jaroslav Sokol Vršovice. Trenér Weinhold.
Starší  žáky  vyhrál   Zítko  Jakub  Sokol  Vršovice před Kuřilem Václavem Spartak Vrchlabí.
Všichni závodníci kromě medailí a diplomů obdrželi i věcnou cenu. Jak je již zvykem, vybírají si ji sami dle umístění.
Závod měl hezkou atmosféru za což patří dík zejména pořadatelům.